Konkurs „Śmieciotwory”

Kilka dni temu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez wychowawców świetlicy szkolnej, którego głównym celem było rozwijanie wyobraźni uczniów dzięki wykorzystaniu surowców wtórnych do stworzenia przestrzennych postaci. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością oraz wytrwałością w konstruowaniu prac konkursowych. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz dyplomami. Oto zwycięzcy:

Miejsce I – Dorian z klasy II a

Miejsce II – Krzysztof z klasy I c

Miejsce III – Alicja z klasy 1c

Prace są tak wyjątkowe, że zdobią szkolną przestrzeń i mogą być podziwiane przez wszystkich uczniów i nauczycieli. Serdecznie gratulujemy!

E. Wawrzonkowska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook