Szkoła Promująca Zdrowie
Aktualności
SP 23 Wicemistrzem Włocławka w Igrzyskach Dzieci WSZS
W dniu 4 marca 2026 w SP23 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Igrzyskach Dzieci WSZS. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce. Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy! M. Bajraszewska
,,Aktywnie i kreatywnie – edukacja ekologiczna przez ruch, sztukę i doświadczenie”
Uczniowie klasy 3c dwukrotnie uczestniczyli w ciekawym połączeniu zajęć ruchowych, twórczych i eksperymentalnych. Tworzyli ekologiczne mydełka, przygotowywali świąteczne ozdoby z naturalnych materiałów, tańczyli, próbowali akrobacji z wykorzystaniem obręczy gimnastycznych, doskonalili
ZWYCIĘSTWO NASZYCH NAUCZYCIELI W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PRACOWNIKÓW OŚWIATY
10 stycznia 2026 r. po kilkuletniej przerwie odbyła się reaktywacja Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty im. Elżbiety Michałek. W wydarzeniu udział wzięły drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową nr 14, Szkołę Podstawową
Ochrona roślin w przyszkolnym ogródku
Podczas zajęć przyrody uczniowie klasy IV uczestniczyli w zajęciach praktycznych, podczas których zadbali o rośliny w przyszkolnym ogródku. Dzieci w praktyce uczyły się, jak chronić rośliny przed zimowymi warunkami –
W Drodze do Mistrzostw – „Dogoń Mistrza”
W dniu 10 grudnia 2025r. na Lekkoatletycznej Hali - ARENA TORUŃ, odbył się finał wojewódzki lekkoatletycznych zawodów promujących Halowe Mistrzostwa Świata, które w marcu 2026r. odbędą się w Toruniu. Uczestnicy
Szkolny konkurs przyrodniczy pt. „Mamo, tato nie pal przy mnie”- rozstrzygnięcie
Miło nam poinformować, że w szkolnym konkursie przyrodniczym dla uczniów klas czwartych pt. „Mamo, tato, nie pal przy mnie” wyłoniono laureatów. Konkurs miał na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz










