Kadra Pedagogiczna
Dyrekcja
Dyrekcja szkoły – mgr Joanna Kamzelewska
Wicedyrektor – mgr Agnieszka Ćwiklińska
Wicedyrektor – mgr Magdalena Kazimierczyk
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Fligiel
mgr Joanna Kamzelewska
mgr Dagmara Pszczółkowska
mgr Dorota Kloc
mgr Małgorzata Gadziomska
mgr Katarzyna Komorowska
mgr Elżbieta Wawrzonkowska
mgr Joanna Jóźwicka
mgr Agnieszka Snopkowska
mgr Ewa Trawińska
mgr Beata Łupina
mgr Marta Barańska
Język polski
mgr Anna Płóciennik
mgr Katarzyna Grudzińska
mgr Dorota Kozakiewicz
mgr Magdalena Kazimierczyk
mgr Danuta Kucharska
Język angielski
mgr Dorota Rogiewicz
mgr Małgorzata Piekarska
mgr Katarzyna Cichocka
mgr Anna Maciejewska
mgr Magdalena Jezierska
mgr Agnieszka Tomczak
mgr Wiktoria Jonetzko
mgr Karina Ponto
Język niemiecki
mgr Marta Nowak
mgr Monika Maciejewska
Matematyka
mgr Beata Renda
mgr Bogusława Stuczyńska
mgr Anna Krieger
mgr Krzysztof Michalski
mgr Agnieszka Ćwiklińska
Historia
mgr Joanna Hofman-Kupisz
mgr Małgorzata Lubomska
WOS
mgr Joanna Hofman-Kupisz
Przyroda i Biologia
mgr Justyna Bałoń
mgr Aneta Lewandowska
mgr Małgorzata Gadziomska
mgr Magdalena Górnik
Geografia
mgr Justyna Bałoń
Chemia
mgr Anna Jagodzińska
Fizyka
mgr Donat Renda
Edukacja dla Bezpieczeństwa
mgr Maciej Jóźwiak
W-F
mgr Małgorzata Bajraszewska
mgr Maciej Jóźwiak
mgr Marek Ziółkowski
mgr Janusz Groszewski
mgr Elżbieta Kobielska
mgr Maciej Stefański
Muzyka i Zajęcia artystyczne
mgr Iwona Grabowska
Plastyka i Technika
mgr Donat Renda
mgr Grażyna Raniszewska
Edukacja informatyczna i Informatyka
mgr Małgorzata Bajraszewska
mgr Magdalena Górnik
mgr Monika Zielińska
Religia
mgr Cezary Bykowski
mgr Iwona Dębicka
ks. Przemysław Pilarski
ks. Łukasz Płóciennik
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Małgorzata Lubomska
mgr Monika Zielińska
mgr Elżbieta Kobielska
Nauczyciele wspomagający
mgr Joanna Szałańska
mgr Małgorzata Dołęgowska
mgr Aleksandra Pawłowska
mgr Izabela Korona
mgr Rafał Ozimiński
mgr Marta Kissa-Adamska
mgr Agnieszka Przybysz
Pedagodzy
mgr Aneta Budzeniusz
mgr Jakub Zemlak
mgr Nikandra Szprengiel
mgr Olga Korzyniewska
Logopeda
mgr Hanna Niezabitowska
Biblioteka
mgr Zbigniew Adamski
mgr Aneta Sobolska
mgr Ewelina Oźmina
Świetlica
mgr Magdalena Kazimierczyk
mgr Agnieszka Ćwiklińska
mgr Beata Jaśpińska
mgr Maciej Stefański
mgr Janusz Groszewski
mgr Elżbieta Wawrzonkowska
mgr Dagmara Pszczółkowska
mgr Katarzyna Komorowska
mgr Ewa Trawińska
mgr Marek Ziółkowski
mgr Joanna Lewandowska
mgr Katarzyna Nowicka
mgr Joanna Kamzelewska
Doradztwo zawodowe
mgr Jakub Zemlak
Etyka
mgr Anna Płóciennik