KONKURS PLASTYCZNY „FANTASTYCZNE JAJO”

KONKURS PLASTYCZNY „FANTASTYCZNE JAJO”

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs tematyczny „Fantastyczne jajo”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci wykonały piękne, pomysłowe prace, które zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami. Komisję konkursową najbardziej zachwyciły dzieła, które cechowała kreatywność, samodzielność, oryginalność oraz zgodność z tematem. Pierwsze miejsce zdobyli ex aequo: Franek i Martyna z klasy Ia oraz Alicja z klasy Ic. Drugie miejsce należało do: Heleny z klasy Ia, Krzysia z klasy Ic oraz Amelii z klasy IIc. Zdobywcami trzeciego miejsca zostali: Cyprian i Amelia z klasy IIa oraz Blanka z klasy IIb. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook