Walentynki

WALENTYNKI

 

Walentynki to sympatyczne święto, przepełnione miłymi gestami oraz radością.

To szczególny dzień, w którym w wyjątkowy sposób możemy wyrazić uczucia wobec bliskich nam osób, a także docenić ich obecność w naszym życiu. Podczas zajęć w świetlicy szkolnej również postanowiliśmy w szczególny sposób zadbać o wyjątkową walentynkową atmosferę. Dzieci chętnie wykonywały kolorowe kartki okolicznościowe dla tych, których kochają i lubią. Z zaangażowaniem uczestniczyły w pogadance na temat tradycji obchodzenia tego święta. Opowiadały też o tym, jak ważne są drobne gesty i miłe słowa w relacjach z ludźmi. Czytaliśmy walentynkowe życzenia, wierszyki oraz cytaty, a także śpiewaliśmy piosenki o miłości i przyjaźni. Przestrzeń świetlicy szkolnej została udekorowana pięknymi papierowymi sercami oraz tematycznymi pracami plastycznymi. Wszystkim towarzyszył świetny humor, a atmosfera radości i zabawy wyzwalała promienny uśmiech.

Elżbieta Wawrzonkowska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook