„MOJA WYMARZONA CHOINKA”

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs plastyczny, przeznaczony dla wszystkich uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Wśród jedenastu złożonych prac, komisja wyłoniła te najbardziej oryginalne, pomysłowe i samodzielne. Nagrody zdobyły: I miejsce – Alicja Kasiorkiewicz 1c, II miejsce – Anna Troszyńska 1b, III miejsce – Martyna Tobolska 1a. Specjalne wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1c – Sandra Sadowska. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy! Oto fotorelacja z rozdania dyplomów i nagród.

Ela Wawrzonkowska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook