MAGIA ŚWIĄT

MAGIA ŚWIĄT

Przedświąteczny czas nie bez powodu określany jest, jako magiczny – urzeka niezwykłą atmosferą, bogactwem dekoracji oraz dobiegającymi zewsząd kolędami i piosenkami. W świetlicy szkolnej również zadbaliśmy o niezwykłą atmosferę związaną z najpiękniejszymi i najbardziej urokliwymi świętami w całym roku kalendarzowym. Rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych, odwołując się do doświadczeń własnych uczniów. Powstały piękne prace plastyczne w postaci ozdób, rysunków tematycznych i kartek świątecznych, które zdobią korytarz i sale świetlicy. Wspólnie dekorowaliśmy też choinki, co niezmiennie zawsze jest źródłem uśmiechu i radości. Święta już tuż tuż…

 

Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook