MISTRZ ASERTYWNOŚCI- Bieg po zdrowie
Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla Klas IV
Z przyjemnością informujemy o wynikach Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów klas IV:
🥇 I miejsce – Kacper K., kl. 4c
🥈 II miejsce – Szymon G., kl. 4c
🥉 III miejsce – Hanna B., kl. 4b
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy za zaangażowanie, wiedzę i zainteresowanie tematyką przyrodniczą. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji!
Organizatorzy konkursu










