Dzień Dziecka
1 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Dziecka. W tym szczególnym dniu, zorganizowane zostały dla klas starszych IV – VIII konkurencje rekreacyjno – sportowe oraz Challenge – Album z dzieciństwa, które dostarczyły uczestnikom i publiczności mnóstwo śmiechu i zabawy. Sportowe zmagania uwieńczył mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele. Po meczu Dyrekcja wręczyła uczniom słodkie upominki.










