Złoto i srebro dla siatkarek plażowych z SP 23!!!
W dniu dzisiejszym odbył się Finał Mistrzostw Miasta Włocławek w siatkówce plażowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2025/2026.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: SP 23 I w składzie : Sieradzka K, Suska K oraz SP 23 II Bartosz W, Gawłowska D, Wróbleska A. Oba zespoły rozegrały bardzo dobry turniej plasując się pierwszym i drugim miejscu.
Zespół SP 23 I uzyskał prawo reprezentowania Miasta Włocławek na szczeblu wojewódzkim.
Trenerem obu zespołów jest M.Jóźwiak
Ostateczna klasyfikacja:
1.m SP 23 I
2.m SP 23 II
3.m SP 20
Gratulujemy!










