Zwycięstwo dziewcząt z SP23 w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
W dniu 20,05.2026 na obiektach OSiR odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła I miejsce.
Skład zespołu – Maja, Klaudia, Wiktoria, Nina, Kaja – kl.7b, Natasza, Laura, Ola – kl.7C, Małgorzata, Natalia, Ewa -8A, Julia -8D.
E. Kobielska










