Kolejna wycieczka rowerowa za nami

Tym razem uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 7C. Celem przejażdżki było odwiedzenie uzdrowiskowej miejscowości Wieniec Zdrój oraz propagowanie wśród młodzieży szkolnej aktywności fizycznej i zeroemisyjnej mobilności. Poranek w dniu naszego wyjazdu był rześki i pochmurny. Ruszyliśmy w drogę obawiając się trochę, czy nie zaskoczy nas wiosenny deszcz. Przemierzając malownicze leśne dukty dotarliśmy do celu podróży. Uzdrowisko Wieniec Zdrój powitało nas pięknym słońcem. W parku zdrojowym odpoczęliśmy, spacerowaliśmy wśród różanych rabat, a niektórzy z nas mieli jeszcze siłę na ćwiczenia w plenerowej siłowni. W drodze powrotnej, tuż przy szkole, spadły na nas pierwsze krople deszczu. Kwadrans później, przez okna sali lekcyjnej, obserwowaliśmy jak deszcz stawał się coraz bardziej intensywny. Wszystkich zachęcamy do aktywności ruchowej. Wybierzcie rower!
B. Renda

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook