Dzień Dziecka klas 5 – 8

Pierwszy czerwca to dzień szczególny, który jest zawsze obchodzony w naszej szkole hucznie i wesoło. Tak było i w tym roku. Na boisku szkolnym zostały zorganizowane potyczki międzyklasowe. Pogoda dopisała i wszędzie dookoła widać było roześmiane twarze dzieci. Uczniowie klas 5-6 brali udział w rozmaitych konkurencjach min. biegu z przewiązanymi nogami czy konkurencji „statki we mgle”, w której to, mając zasłonięte oczy musieli znaleźć innych uczniów ze swojej klasy. Dla uczniów klas 7-8 zostały zorganizowane zawody w przeciąganiu liny.
Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta.
M. Piekarska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook