,,Stop emisjom moją misją” – wycieczki rowerowe

W ramach realizowanego projektu ,,Stop emisjom moją misją” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu uczniowie naszej szkoły w okresie wiosennym uczestniczą w wycieczkach rowerowych na Terenia miasta Włocławek oraz powiatu włocławskiego.
Celem działań jest kształtowanie proekologicznych nawyków, które w sposób pośredni i bezpośredni wpłyną na ograniczenie emisji. Dzięki wycieczkom uczniowie dowiadują się jaki wpływ na zdrowie człowieka ma czyste powietrze oraz aktywność na łonie czystej natury.
Do realizacji powyższych działań, w ramach otrzymanej dotacji, szkoła zakupiła 20 rowerów wraz z całym wyposażeniem.
J. Zemlak

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook