Kreatywna matematyka

W ramach realizowanego projektu ,,Zabawmy się matematyką” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL w ramach programu ,,Uczę się z ANWILEM – VIII edycja” nasza szkoła organizuje zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne pod nazwą ,,Kreatywna matematyka”. Chcemy pokazać naszym uczniom, że nauka matematyki wcale nie musi być nudna i żmudna, a może stanowić interesującą i ciekawą zabawę. Wykorzystując metody aktywizujące oraz szereg innowacyjnych narzędzi i pomocy dydaktycznych, chcemy zachęcić młode pokolenie do zgłębiania matematycznych zagadnień.

J. Zemlak

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook