Gala wręczenia nagród w konkursie filmowym „Stop emisji”

25 marca 2024 roku w naszej szkole odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie filmowym ,,Stop emisji”. Laureatem konkursu został Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku. Film zrealizowany przez uczniów tej szkoły wyświetliło ponad 18 tysięcy użytkowników portalu YouTube. Nagrodę Dyrektorowi szkoły p. Ryszardowi Suwale wręczył Prezydent Miasta Włocławek p. Marek Wojtkowski. Trofeum było imponujące. Był nim zestaw 20 rowerów z kaskami. Jeden z tych pięknych rowerów miał okazję przetestować Pan Prezydent.
II miejsce zajął Zespół Szkół Elektrycznych, III miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu a wyróżnienia otrzymały: Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 7. Gratulujemy nagrodzonym !

B. Renda, A. Jagodzińska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook