„Zabawmy się matematyką” – nowe pomoce dydaktyczne

W ramach realizowanego projektu ,,Zabawmy się matematyką” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL w ramach programu ,,Uczę się z ANWILEM – VIII edycja” nasza szkoła zakupiła nowe pomoce dydaktyczne do zajęć rozwijających umiejętności matematyczne. Nasi uczniowie podczas zajęć korzystają m.in. zestawów kontrolnych PALETA wraz z tarczami ćwiczeń, gier matematycznych Schubitrix, zestawów kart Grabowskiego, zestawów kontrolnych PUS, ułamkowego domino. Dzięki nim nauka matematyki sprawia ogromną radość i stanowi świetną zabawę.

J. Zemlak

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook