CZERWIEC

BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje – słowo, które wywołuje uśmiech i poprawia humor. Nic nie cieszy bardziej niż długi letni wypoczynek, po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki. To czas obfitujący w wyjazdy, wycieczki i podróże, a przede wszystkim w nowe przygody i przeżycia. Aby letni wypoczynek był przyjemny i bezpieczny należy pamiętać o kilku ważnych zasadach, które przypomnieliśmy podczas ostatniego cyklu zajęć w świetlicy szkolnej. Okazało się, że dzieci doskonale wiedzą jak zachować się bezpiecznie nad wodą, w górach, na drodze, a także podczas pobytu w domu i najbliższym otoczeniu. Wykazały się też znajomością zasad ruchu drogowego w czasie zajęć praktycznych w „miasteczku ruchu drogowego”. Powstały tematyczne prace plastyczne, a wiedzę uczniów podsumowały rebusy, quizy i krzyżówki. Dzieci chętnie dzieliły się własnymi doświadczeniami, wymieniając spostrzeżenia i uwagi. Wakacyjna atmosfera zagościła już na dobre!

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook