MAJ

ŚWIETLICOWI ARTYŚCI

Dzieci uwielbiają prace plastyczno – techniczne. Z ogromną radością i zaangażowaniem rysują, malują, wycinają i kleją – za każdym razem dając się ponieść bezgranicznej wyobraźni. To niesamowite, jak różnorodne prace powstają. Mają jednak wspólne cechy – są wyjątkowe i bardzo oryginalne. We wszystkich można dostrzec dziecięcą radość tworzenia – a to jest przecież bezcenne. Podczas ostatniego cyklu zajęć w świetlicy szkolnej, dzieci wytrwale tworzyły swoje „małe – wielkie dzieła”, a oto efekt ich artystycznych poczynań. Zapraszamy do oglądania!
 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook