KWIECIEŃ

WIOSNA, ACH TO TY!

„Przyszła do nas Wiosna – wielką radość nam przyniosła!” Nic nie może przecież wiecznie trwać, dlatego już czas, aby pożegnać zimę. Nareszcie nadeszła długo oczekiwana, ubrana w pączki kwiatów i liści, ozdobiona promieniami słonecznymi – wiosna, a wraz z nią nowa energia i motywacja do działania. Podczas zajęć w świetlicy szkolnej radośnie powitaliśmy nową porę roku. Odbyły się zajęcia tematyczne, śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Powstały też kolorowe prace plastyczne, które ozdobiły świetlicową przestrzeń. Dzieci odkrywały uroki przyrody w najbliższym otoczeniu, obserwując zmieniającą się naturę. Czekamy z niecierpliwością, aż Pani Wiosna zadomowi się na dobre i obdarzy nas pełnią swojego piękna.

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook