MARZEC

GRAMY, UKŁADAMY, RYWALIZUJEMY…

Dzieci uwielbiają aktywności w których występują elementy rywalizacji. Cykl ostatnich zajęć w świetlicy szkolnej, związany był z turniejami gier planszowych oraz układaniem puzzli. To doskonała rozrywka intelektualna, dzięki której dzieci mogą uczyć się przez zabawę oraz jedna z ciekawszych metod aktywizujących. Rozwija umiejętność pracy według ustalonych reguł i zasad, a także koncentrację uwagi i spostrzegawczość. Ponadto kształtuje zdolność pracy w różnych zespołach i wytrwałość w dążeniu do samodzielnego rozwiązania problemu. Dzięki grom planszowym dzieci uczą się przyjmowania właściwej postawy wobec sukcesu i porażki, odkrywają swoje mocne strony, a także umacniają pozytywne relacje koleżeńskie. Wszyscy bawili się doskonale, jednocześnie wartościowo spędzając czas. Polecamy wszystkim taki sposób na dobrą zabawę!

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook