Warsztaty przyrodnicze

12 czerwca br. klasa 4a uczestniczyła w warsztatach: „W zgodzie z naturą- ekologiczny savoir vivre”. Zajęcia odbyły się w  pracowni komputerowej z czujnikami przyrodniczymi służącymi do pomiaru: temperatury, tlenu, składu wody, dwutlenku węgla. Uczniowie wypełniali karty pracy, omawiali wyniki zaobserwowanych badań.  Wypowiadali się, jak dbać o środowisko zgodnie z naturą. Drugim tematem  był : „Pomiar tętna spoczynkowego i wysiłkowego”. Zajęcia uświadomiły dzieciom, jak korzystać z komputera do poznania przyrody, podstawowych parametrów życiowych człowieka. Pozwoliły także na zastanowienie się, jak dbamy o środowisko i co więcej możemy dla niego zrobić.

M. Górnik

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook