Bajkowa Kraina w SP 23

Dnia 24 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbyły się „Drzwi Otwarte” dla przyszłych pierwszoklasistów, którzy przybyli do nas z wychowawcami oraz opiekunami. Bajkowe wydarzenie rozpoczął występ artystyczny, po którym Pan Kleks w towarzystwie Elfa, oprowadzili naszych gości po budynku szkoły. Dzieci miały okazję nie tylko zwiedzić kolorową przestrzeń, ale także wziąć udział w ciekawych zajęciach. Przygotowane atrakcje wzbudziły ogromne zainteresowanie, a na twarzach można było zauważyć zadowolenie i promienne uśmiechy. Podziękowaniem za przybycie były drobne upominki dla dzieci. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w kolejnym roku szkolnym!

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook