Sukces naszej uczennicy !

Gabriela Szeler – uczennica klasy VIII a została laureatką VII edycji Konkursu Przyrodniczo – Technicznego pod hasłem „Od przyrodnika do technika”. Konkurs był adresowany do uczniów klas ósmych z województwa kujawsko – pomorskiego i został objęty Honorowym Patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Torunia Pana Michała Zaleskiego. Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą przyrodniczo – biologiczną. Sześciu laureatów weszło do ścisłego finału, w którym wykonywali zadania praktyczne na indywidualnych stanowiskach. Najlepsza okazała się Gabrysia zajmując I miejsce. Gabrysiu GRATULUJEMY !!!
A. Lewandowska

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook