Klasa 3a na warsztatach tworzenia gier planszowych w Spoko Loko
3 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w warsztatach tworzenia gier planszowych, które odbyły się w sali zabaw Spoko Loko.
Podczas zajęć dzieci miały okazję rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię przez samodzielne zaprojektowanie i wykonanie plansz, wymyślenie zasady oraz przygotowanie pionków i kostki. Wszyscy uczestnicy wrócili do szkoły zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i pełni pozytywnych wrażeń.










