Finał wojewódzki Czwórboju Lekkoatletycznego
26.05.2026r. w Inowrocławiu odbył się Finał wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym.
Nasz dziewczęta wykazały się ogromną wszechstronnością i duchem walki, rywalizując w czterech wymagających konkurencjach:
- biegu na 60 m,
- skoku w dal,
- rzucie piłeczką palantową,
- wytrzymałościowym biegiem na 600 m.
W mocnej stawce 17 najlepszych drużyn z całego województwa nasze reprezentantki wywalczyły świetne 8 miejsce, zdobywając 1085 pkt. (Zuzanna Hendzelewska, Dagmara Burmistrzak, Natasza Białoskurska, Julia Wawrzyniak, Natalia Ozdoba)! Warto podkreślić, że rywalizacja była niezwykle zacięta.
Dziękujemy Wam za pot, ambicję i godne reprezentowanie barw naszej szkoły na szczeblu wojewódzkim.
Gratulacje dla całej drużyny!
Życzymy powodzenia w kolejnych startach!
M. Bajraszewska










