Wycieczka klas 3a i 3b do Króliczej Budy

18 maja 2026 r. uczniowie klas 3a i 3b uczestniczyli w wycieczce do Królicza Buda. Był to dzień pełen radości, zabawy oraz ciekawych doświadczeń związanych ze światem zwierząt.

Podczas pobytu dzieci miały okazję karmić i głaskać króliki, a także spędzić czas na specjalnych wybiegach wśród zwierząt. Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących informacji o życiu, zwyczajach i pielęgnacji królików. Dużą atrakcją było również karmienie i głaskanie owiec, które wzbudziły wśród dzieci wiele pozytywnych emocji.

Dużo radości dostarczyły także animacje oraz wspólne zabawy na placu zabaw. W czasie warsztatów plastycznych każde dziecko wykonało własnego królika ze skarpety, rozwijając swoją kreatywność i zdolności manualne.

Wycieczka do Króliczej Budy była dla uczniów wspaniałą okazją do nauki poprzez zabawę, integracji oraz spędzenia czasu blisko natury. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: sp23@edukacja.wloclawek.eu
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook