Kangur Matematyczny 2026
19 marca 2026r. uczniowie SP 23 wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych: Żaczek (kl. 2), Maluch (kl. 3 i 4), Beniamin (kl. 5 i 6), Kadet (kl. 7 i 8).
Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
– Wiktoria Włodarczyk klasa 2a,
– Juliusz Cześnin klasa 3c,
– Stanisław Nicowski klasa 3c,
– Alicja Kasiorkiewicz klasa 3c,
– Natalia Gawłowska klasa 4a,
– Zuzanna Nowak klasa 4c,
– Pola Kamińska klasa 4c,
– Michael Schaarschmidt klasa 4c,
– Antonina Reglińska klasa 5b,
– Dorian Piekarski klasa 5d,
– Szymon Zalewski klasa 7a,
– Alicja Rafalska klasa 8c.
Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy uzyskania wysokich wyników w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!











