„Kwiatowy zakątek”

Dnia 11 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach tworzenia przyszkolnego ogrodu w  ramach projektu Fundacji ANWIL  ,,Zielono nam – III edycja”. Młodzież mogła nie tylko dowiedzieć się informacji nt. pielęgnacji ogrodu, ale praktycznie spróbować swoich sił w przycinaniu roślin, traw przy użyciu specjalistycznego sprzętu ogrodniczego. Kolejnym etapem przedsięwzięcia było przygotowanie terenu przed sadzeniem nowych miododajnych roślin, które stworzą „Kwiatowy zakątek”.

Projekt finansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu ,,Zielono nam – III edycja”

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook