Liga Zadaniowa – konkurs przedmiotowy z matematyki

W dniu 5 czerwca 2024 roku w naszym mieście odbyła się uroczystość zakończenia XXXVII edycji Konkursu Matematycznego „Liga Zadaniowa – konkurs przedmiotowy z matematyki”. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współorganizatorami konkursu są Wydział Oświaty Urzędu Miasta Torunia, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli przy CKU w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Laureatką II miejsca w kategorii klas szóstych została Gabriela K. z klasy 6d. W kategorii klas siódmych III miejsce uzyskała Maria G. z klasy 7b. Wyróżnienia w konkursie otrzymały uczennice:
• Julia P. z klasy 6d
• Róża L. z klasy 7d
• Olga W. z klasy 7b
Uczennice odebrały dyplomy i nagrody z rąk przewodniczącej Komitetu konkursowego pani dr Agnieszki Krause. Wszystkim uczennicom gratulujemy uzyskania wysokich wyników w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych!
B. Renda

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook