Spotkanie z pszczelarzem

W dni dzisiejszym uczniowie klas 1-4 mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z pszczelarzem panem Leszkiem S., ogromnym pasjonatem i hodowcą pszczół. Przybliżył on temat roli tych cennych owadów w życiu człowieka a także całego ekosystemu. Pan Leszek, przybył do naszej szkoły z całym asortymentem pszczelarskim i ulem pokazowym, dzięki któremu młodzi uczestnicy prelekcji mogli na żywo obserwować pracę tych pożytecznych owadów.

Dziękujemy panu Leszkowi S. za tę ciekawą lekcję i mamy nadzieję, do zobaczenia!

Projekt finansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu ,,Zielono nam – III edycja”

M. Gadziomska, M. Górnik

 

 

 

 

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook