Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Z okazji „Święta Książki” biblioteka szkolna przeprowadziła konkurs czytelniczy  dla klas 3 pt. „Czy znasz baśnie Andersena?”. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą ze znajomości baśni pt. „Ołowiany żołnierzyk”, „Calineczka” i „Królowa Śniegu”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wdrażanie do czytania ze zrozumieniem oraz dostarczanie przeżyć artystycznych. Najwyższą lokatę uzyskał Tymon Włodkowski z klasy 3 d, II miejsce zajął Julian Jankowski z klasy 3c, III miejsce zajęły Maja Kalinowska i Zuzanna Kunecka z klasy 3 a. Zwycięzca reprezentował naszą szkołę na konkursie międzyszkolnym w SP nr 8 we Włocławku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook