PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Jak co roku przed feriami zimowymi uczniowie z klas pierwszych uczestniczyli  w uroczystości  „ Pasowania na czytelnika”. Inscenizacje pt. „ Imieniny u Kopciuszka” przygotowali bibliotekarze A. Sobolska i Z. Adamski. W rolę aktorów wcielili się uczniowie z klasy 6B. Występujący przebrali się za postacie z różnych bajek, odgrywając charakterystyczne scenki rodzajowe. Po występie artystycznym pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę i zostali pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Na pamiątkę spotkania, każde dziecko otrzymało książkę oraz pamiątkowy dyplom dla swojej klasy. Od dzisiejszego dnia pierwszoklasiści mogą wypożyczać książki w naszej bibliotece.

Zbyszek Adamski

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook