Projekty edukacyjne- „ Z książką przez wieki”, „ Czytać każdy może”.

20231221_090154W styczniu zakończono realizację projektów czytelniczych, skierowanych  do uczniów naszej szkoły w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Projekty składały się z wieloetapowych działań skierowanych do dwóch grup wiekowych klas: 3-6 i 4-6. Uczniowie w grupach realizowały zadania zgodnie z przyjętym harmonogramem działań. Poszerzali wiadomości z zakresu historii literatury światowej i polskiej. Czynności te zostały skoordynowane przez nauczyciela bibliotekarza: p. Anetę Sobolską. Podsumowanie projektów miało miejsce w Czytelni Szkolnej w formie prelekcji przygotowanej przez przedstawicieli grup wiekowych. Prezentacje multimedialne zostały zaprezentowane naszej społeczności uczniowskiej  i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zbyszek Adamski