Spotkanie autorskie z Markiem Michalakiem

15 listopada uczniowie z klasy 5c wraz z wychowawcą p. A. Krygier i bibliotekarzem p. Z. Adamskim (organizatorem wycieczki) udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z p. Markiem Michalakiem zorganizowane z okazji 55 rocznicy nadania Orderu Uśmiechu.

Marek Michalak jest pisarzem, pedagogiem specjalnym i działaczem społecznym oraz Kanclerzem Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu i Przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Jana Korczaka. Pan Michalak podczas spotkania mówił o tym, że prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka. Zwieńczeniem spotkania były autografy rozdawane przez autora. Czas spędzony w bibliotece był pełen wrażeń, głębokich przeżyć i ważnych rozmów.

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook