XIII edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

W dniu 17 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się XIII edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

W ramach tej akcji młodsi uczniowie, przebrani za starożytnych matematyków, z pomocą nauczycieli sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród starszych kolegów. Wszyscy egzaminowani, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi otrzymali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Akcja dała dużo radości i satysfakcji zarówno młodym egzaminatorom, jak i egzaminowanym.

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook