Spotkanie autorskie z panem Jackiem Cudnym

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w dniu 06.11.2023 r. odbyło się spotkanie z panem Jackiem Cudnym – autorem wielu barwnych książek dla dzieci np. „Zwierzaki”, „Wiersze za jeden uśmiech”, „Król zajączek”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej nr 23 we Włocławku. Pan Jacek Cudny przeprowadził wiele ciekawych konkursów, w których z entuzjazmem uczestniczyły dzieci. Podczas spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na ilustrację do wierszy autora. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki z autografem. Udział w spotkaniu był dobrą lekcją promocji czytelnictwa i dał uczestnikom wiele radości.

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook