Prelekcja dla rodziców

W listopadzie w czytelni biblioteki SP23 odbyło się spotkanie rodziców klas pierwszych z p. Katarzyną Gradzik pracownikiem Biblioteki Pedagogicznej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Tematem prelekcji był wpływ czytania na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Prowadząca zapoznała rodziców z pozycjami książkowymi, które polecane są dla małych czytelników. Spotkanie w bibliotece uświadomiło rodzicom jak ważną rolą w życiu jest czytanie książek. Prelekcja została zorganizowana przez bibliotekę SP23 oraz Bibliotekę Pedagogiczną KPCEN we Włocławku w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook