Dzień Edukacji Narodowej w klasach I – III

Dzień Edukacji Narodowej, jak co roku obchodziliśmy bardzo wyjątkowo. Odbył się uroczysty apel okolicznościowy, przygotowany przez uczniów i wychowawców klas: 3a, 3b i 3d. Dzieci w formie zabawnej inscenizacji, przedstawiły różne typy nauczycieli. Nie zabrakło wierszyków tematycznych, radosnych piosenek i rytmicznego tańca. Uczniowie składali serdeczne życzenia Dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, wręczając drobne upominki. Uroczystość uświetniła obecność przybyłego gościa proboszcza parafii Narodzenia NMP i św. Jana Apostoła i Ewangelisty we Włocławku, ks. Romana Żerkowskiego.

Wszystkim pracownikom sektora edukacji życzymy pomyślności, spokoju, cierpliwości oraz uśmiechu na co dzień!

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook