WITAJ ŚWIETLICO!

Wypoczęci, pełni energii wróciliśmy do szkoły. W świetlicy znowu słychać emocjonujące rozmowy dzieci i ich beztroski śmiech. Jak co roku, powitaliśmy też pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczęli szkolną przygodę w naszej szkole. Aby było łatwiej zaaklimatyzować się wśród nowych kolegów, koleżanek i nauczycieli oraz lepiej się poznać, zorganizowaliśmy zajęcia integrujące grupę. Uczniowie chętnie uczestniczyli w wesołych zabawach w kręgu poznając swoje imiona, zainteresowania oraz upodobania, a także opowiadając o swoich wakacyjnych przygodach. Poznaliśmy zasady regulaminu oraz reguły zachowania się w świetlicy szkolnej. Dzieci chętnie budowały z klocków, grały w „Piłkarzyki” oraz gry planszowe. Wspólnie bawiły się też w sali zabaw „Hecolandia” oraz na boisku szkolnym, zwracając szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa. Wszyscy z uśmiechem nabierali sił do dalszego działania.