WRZESIEŃ

WITAJ ŚWIETLICO!

Wypoczęci, pełni energii wróciliśmy do szkoły. W świetlicy znowu słychać emocjonujące rozmowy dzieci i ich beztroski śmiech. Jak co roku, powitaliśmy też pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczęli szkolną przygodę w naszej szkole. Aby było łatwiej zaaklimatyzować się wśród nowych kolegów, koleżanek i nauczycieli oraz lepiej się poznać, zorganizowaliśmy zajęcia integrujące grupę. Uczniowie chętnie uczestniczyli w wesołych zabawach w kręgu poznając swoje imiona, zainteresowania oraz upodobania, a także opowiadając o swoich wakacyjnych przygodach. Poznaliśmy zasady regulaminu oraz reguły zachowania się w świetlicy szkolnej. Dzieci chętnie budowały z klocków, grały w „Piłkarzyki” oraz gry planszowe. Wspólnie bawiły się też w sali zabaw „Hecolandia” oraz na boisku szkolnym, zwracając szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa. Wszyscy z uśmiechem nabierali sił do dalszego działania.

 

Nasza lokalizacja

Nasz adres

Szkoła Podstawowa Nr 23
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wyspiańskiego 3, 87-800 Włocławek
fax: +48 54 234 77 10

tel.: +48 54 234 34 99
e-mail: [email protected]
www.sp23.wloclawek.pl
SP23 - Facebook